Ucz się kompleksowo! Dowiedz się więcej o zapaleniu pochewki ścięgna mięśnia dwugłowego!

 

Artykuł omawia metody rozpoznawania i leczenia zachowawczego oraz operacyjnego zapalenia ścięgna początkowego mięśnia dwugłowego ramienia i jego pochewki ścięgnowej. Przedstawione zostały metody rozpoznawania ww. schorzenia z użyciem metod diagnostyki obrazowej, takich jak RTG (zdjęcia przeglądowe, artrografia, tendowaginografia), badanie ultrasonograficzne, oraz znieczulenie diagnostyczne jako próba stosowana w przypadkach wątpliwych. Omówione zostały także różne opcje leczenia operacyjnego stosowane przez autora oraz techniki dostępu chirurgicznego do operowanych struktur.

Aby dowiedzieć się więcej o kompleksowej diagnostyce oraz leczeniu zapraszamy również do zakupu filmu instruktażowego "Zapalenie pochewki ścięgnowej i ścięgna mięśnia dwugłowego ramienia - rozpoznawanie i leczenie operacyjne"prowadzonego przez lek. wet. Jerzego Kirsteina

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij