21 czerwca 2014 roku w Bydgoszczy odbyły się ostatnie już warsztaty anestezjologiczne "Anestezjologia w praktyce" organizowane przez naszą redakcję.

21 czerwca odbyło się już piąte, ostatnie, w tym roku spotkanie z uznanym ekspertem w dziedzinie anestezjologii weterynaryjnej - dr n. wet. Piotrem Skrzypczakiem, który poprowadził warsztaty „Anestezjologia w Praktyce” organizowane przez redakcję „Weterynarii w Praktyce”. Poprzednie sesje miały miejsce w Kielcach, Legionowie oraz Bielsku-Białej.
Była to już druga edycja cyklu warsztatów anestezjologicznych organizowana przez redakcję „Weterynarii w Praktyce”. Partnerami strategicznymi były firmy Orion Pharma oraz POLnet.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij