Schorzenia neonatologiczne u psów i kotów stanowią szeroki zakres problemów.

Przy przedłużającym się porodzie i komplikacjach okołoporodowych przychodzące na świat noworodki są najczęściej słabe i niedotlenione. Właściwe opieka, diagnostyka i postępowanie lekarsko-weterynaryjne mogą uratować im życie.

W artykule naszego okładkowego gościa, dr n. wet. Małgorzaty Ochoty, przeczytacie Państwo o fizjologii porodu i komplikacjach okołoporodowych, poporodowej ocenie noworodka, badaniu klinicznym poszczególnych układów oraz postępowaniu lekarsko-weterynaryjnym. Dodatkowo artykuł został opatrzony wieloma zdjęciami, a w wersji mobilnej również filmem. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z materiałem!

 

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij