W dniach 4-5 października 2014 roku odbyła się konferencja onkologiczna organizowana przez redakcję Weterynarii w Praktyce.

Pierwszego dnia, 4 października, uczestnicy wzięli udział w części teoretycznej, która odbywała się w Centrum Konferencyjnym Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Dzięki niewielkiej grupie uczestnicy mieli komfortowe warunki do nauki i maksymalnie mogli wykorzystać wiedzę zaproszonych ekspertów.

Drugiego dnia, w przychodni weterynaryjnej NeoVet, odbywały się warsztaty. Uczestnicy, pracując w małych grupach, mieli okazję przekonać się m.in. jak wykonać biopsję, badania, a także uczestniczyli w zabiegach.

Prelekcje i warsztaty prowadzili:

dr n. wet. Wojciech Hildebrand

lek. wet. Leonard Gugała

dr n. wet. Dariusz Jagielski

dr n. wet. Stanisław Dzimira


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij