Ranking najlepszych weterynarzy portalu ZUMI.pl

Portal Zumi.pl od lat pomaga w znalezieniu m.in. gabinetu weterynaryjnego. Każdy z obiektów posiada na portalu swoją stronę w formie wizytówki, na której można znaleźć podstawowe informacje teleadresowe oraz opinie klientów na temat gabinetu.

Najnowszą inicjatywą portalu Zumi.pl jest strona Gdzie do weterynarza, która jest rankingiem najlepszych polskich weterynarzy w 2015 roku.

Głosy przydzielane są przez zadowolonych klientów owych gabinetów, zatem ranking nie jest dokonywany na podstawie jakichkolwiek naukowych i mierzalnych czynników.

Głosować można jeszcze przez 37 dni. Zobacz na którym miejscu znajduję sie Twoja klinika, a jeśli jeszcze jej nie ma, możesz ją dodać na stronie. Zaproś swoich klientów i znajomych do głosowania!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij