ŚILW informuje i ostrzega, że na terenie Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej usiłuje podjąć pracę lub pracuje Piotr Izydorczyk podający się za lekarza weterynarii, specjalista - chirurgia miękka.

Wyżej wymieniony mężczyzna nigdy nie podejmował ani nie ukończył studiów weterynaryjnych (prawdopodobnie posługuje sie podrobionym dyplomem ukończenia studiów weterynaryjnych), a tym bardziej studiów specjalistycznych. Nie posiada w związku z powyższym prawa wykonywania zawodu lekarza weterynarii.
O ewentualnych próbach podjęcia pracy lub w przypadku zatrudnienia Piotra Izydorczyka prosimy o powiadomienie o tym fakcie najbliższą komendę policji oraz Izbę.

Źródło:

http://www.izbawetkatowice.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij