Czy warto podejmować się leczenia zwierzęcia z ciężkimi zaburzeniami neurologicznymi? Czy eutanazja to jedyne wyjście? Czy w takim wypadku można uniknąć zabiegu chirurgicznego?

Artykuł lek. wet. Agnieszki Lachowicz-Wolak to dokumentacja przypadku kota z ciężkimi zaburzaniami neurologicznymi, które były wynikiem pogryzienia przez przedstawiciela rodziny psowatych. Nie każdy tego typu przypadek to wyrok dla zwierzęcia i czasem warto wyjść poza utarte schematy, aby osignąć niespodziewane efekty. Cennym wsparciem w tym zakresie są: leczenie zachowawcze, odpowiednia opieka i rehabilitacja zwierzęcia.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij