Koniec ze smutnymi czworonogami, pozostawionymi w pustym mieszkaniu przez pracujących właścicieli! Nestlé Purina, inicjator sojuszu Pets at Work Alliance, wkracza na polski rynek ze zorganizowanym programem wprowadzania psów do przestrzeni biurowej.

Do sojuszu może bezpłatnie przystąpić każda firma, która chce dostosować swoje biuro do potrzeb pracowników i ich czworonożnych ulubieńców. Z badań przeprowadzonych w 2017 roku przez IPSOS na zlecenie Nestlé Purina wynika, że możliwość zabrania do miejsca pracy psa dostarcza zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy, całej gamy korzyści. Pomimo tego, biura otwarte na towarzystwo psów nadal stanowią w Europie rzadkość. Sojusz Pets at Work Alliance ma to zmienić.

W ramach programu firma Nestlé Purina
oferuje m.in. współpracę przy zaprojektowaniu przestrzeni przyjaznej zwierzętom, oznakowanie przestrzeni biurowej, infografiki oraz unikatowe psie paszporty – element systemu regulowania psiej obecności w miejscu pracy.

Szczegółowe informacje dotyczące przystąpienia do sojuszu Pets at Work Alliance można znaleźć na stronie www.purina.pl/pets-at-work/home  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij