Coś dla ciała, coś dla ducha. Mars Polska zaprasza na wyjątkowe Mikołajkowe Śniadanie, które odbędzie się 6 grudnia w warszawskiej siedzibie firmy.

Śniadanie odbędzie się w siedzibie Mars Polska, przy ul. Złotej 59 (biurowiec Lumen, 9 piętro). Przybyli goście mogą liczyć na świąteczną atmosferę i moc wrażeń. Zaplanowano m.in. oglądanie nowego, przyjaznego zwierzętom biura firmy czy podsumowanie ogólnopolskiego projektu realizowanego we współpracy z Fundacją „Dr Clown”, w ramach którego w szpitalach organizowane były zajęcia Dogoterapii. Start o godz. 10.00.

W spotkaniu wezmą udział zaproszeni goście - Katarzyna Dera z Fundacji „Dr Clown” oraz lek. wet. Małgorzata Głowacka, ekspertka ds. żywienia zwierząt.

Organizatorem wydarzenia jest firma Mars Polska.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij