Zapraszamy do lektury artykułu mgr inż. Urszuli Baumgart-Młynarczyk oraz mgr Małgorzaty Kizerwetter z Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt Animal Active w Warszawie, omawiającego metody rehabilitacji urazów tkanek miękkich.

Metody wspomagania, jakimi są, m.in. laseroterapia, masaże i ćwiczenia dają satysfakcjonujące efekty. Zaburzenia w obrębie tkanek miękkich są diagnozowane coraz częściej, dlatego stosowanie zabiegów rehabilitacyjnych, wykonywanych przez specjalistów, jest istotnym elementem powrótu do pełnej sprawności zwierzat np. po zabiegach operacyjnych. Choć możliwości w tym zakresie są dużo większe!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij