Od neurofizjologi do leczenia. Polecamy Państwa uwadze artykuł lek. wet. Aleksandry Słyk-Przeździeckiej z Przychodni Weterynaryjnej DogMed w Warszawie.

Z końcem roku, jak zawsze chcemy zwrócić uwagę na bardzo ważna kwestię reakcji lękowych, których bodźcem często jest, wszechobecny w czasie świąt i sylwestra, nadmierny hałas. Fobie dźwiękowe, zaraz obok lęku separacyjnego, znajdują się na szczycie listy, jeśli chodzi o zaburzenia behawioralne diagnozowane u zwierząt domowych. Z roku na rok do klinik i gabinetów weterynaryjnych, pod opiekę lekarzy weterynarii oraz behawiorystów, trafia coraz liczniejsza grupa opiekunów zwierząt, którzy nie mogą sobie poradzić z silnym lękiem u swojego psa lub kota. W walce o komfort i zdrowie zwierząt wspieraja ich doświadczeni specjaliści.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij