15.06.2019 r. - w weekend poprzedzający Polskie Walentynki czyli Noc Kupały - w Ponadregionalnym Rolniczym Centrum Kongresowym we Wrocławiu-Pawłowicach odbędą się Walentynki Kardiologiczne

Prelegentami wydarzenia będą, m.in.:

Dave Dickson jest specjalistą Royal Veterinary Collage w zakresie kardiologii, dołączył do zespołu HeartVets w 2011 roku. Mieszka i pracuje w południowej Walii. Jego badania nad dusznością kotów zdobyły prestiżową nagrodę Best Research Communication na Europejskim Kongresie Weterynaryjnej Medycyny Wewnętrznej. Opublikował wiele oryginalnych artykułów naukowych i wygłosił liczne wykłady z zakresu kardiologii małych zwierząt.

Peter Modler jest Certyfikowanym Członkiem Collegium Cardiologicum. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika oddziału kardiologicznego w klinice Tierklinik Sattledt w Austrii. Jest autorem/współautorem wielu recenzowanych publikacji i książek kardiologicznych. Twórca i Prelegent ponad 300 prezentacji krajowych i międzynarodowych. Jest także konsultantem kardiologii amerykańskiej platformy ultrasonograficznej.

Zarówno Dave Dickson, jak i Peter Modler są lekarzami-praktykami, na co dzień pracującymi z psami i kotami z chorobami serca.

Szczegóły rejestracji oraz najaktualniejsze informacje dotyczące wydarzenia można znaleźć na fb (wydarzenie: walentynki kardiologiczne 2019) oraz na http://vet4vet.info/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij