Na hasło „Weterynaria w Praktyce” otrzymać można specjalny rabat podczas rejestracji na RehabVet School!

Mamy dwa super newsy z ostatniej chwili! :-) 👍🎓👩‍⚕👨‍⚕

Po pierwsze: KURS BĘDZIE TŁUMACZONY NA JĘZYK POLSKI przez tłumacza specjalizującego się w tłumaczeniach medycznych!

Po drugie: Stawiamy na rehabilitację opartą na najnowszej wiedzy medycznej! RehabVet - Szkoła terapii manualnej i rehabilitacji psów jest na ostatnim etapie rozmów z firma partnerską, z którą planuje zorganizować dodatkowe wydarzenie:  pokaz ultrasonografii ścięgien i mięśni u psów!
Trzymajcie kciuki, żeby się udało :) Z pewnością będzie to bardzo ciekawe wydarzenie :-)

W związku z tym dla czytelników newslettera na hasło „Weterynaria w Praktyce” przedłużona zostaje tańsza rejestracja - rejestracja i wpłata musi zostać dokonana do 19 kwietnia - sama rejestracja nie będzie upoważniała do skorzystania ze zniżki.

Zapraszamy do rejestracji poprzez https://rehabvet.pl/registration/, po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo maila z potwierdzeniem wpisu na listę uczestników oraz dane do wykonania przelewu.

Prosimy o wpisanie hasła „Weterynaria w Praktyce” w polu NOTICE.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij