"Weterynaria w Praktyce" jest ogólnopolskim miesięcznikiem. Tworzymy nasze pismo dla lekarzy weterynarii, kadry naukowej akademii rolniczych oraz weterynaryjnych laboratoriów diagnostycznych, studentów medycyny weterynaryjnej - przyszłych lekarzy weterynarii.

"Weterynaria w Praktyce" to:

  • czasopismo dostarczające Ci informacji z każdej dziedziny medycyny weterynaryjnej, począwszy od dermatologii, a skończywszy na kardiologii i chirurgii.
  • omówione ciężkie przypadki, przy których znajdziesz pomocne komentarze ekspertów, które są cennym źródłem informacji w codziennej pracy lekarzy weterynarii.
  • wskazówki dotyczące procedur obowiązujących w weterynarii, prawie i marketingu, które ułatwią pracę w Twoim zawodzie.
  • interpretacja wyników przeprowadzonych terapii z użyciem danego leku wraz z dokładnym opisem grupy badawczej i wnioskami.

Pragniemy też zaprosić na organizowane przez redakcję „Weterynaria w Praktyce” konferencje i szkolenia, na których można pogłębić swoją wiedzę w temacie chirurgii rekonstrukcyjnej, infekcji pola operacyjnego, czy sterylizacji pacjenta. Zachęcamy do prenumeraty „Weterynarii w Praktyce”, która gwarantuje stały dostęp do praktycznej wiedzy, a także na fanpage „Praktycznie o Weterynarii”.

Czasopismo jest indeksowane w bazie Index Copernicus (42,98 pkt).

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij