Typ reklamyRodzaj
II, III, IV okładka - 1 strona

Linkowanie zewnętrzne

Elementy audio

Materiały video

1/2 strony

Linkowanie zewnętrzne

Elementy audio

1/3 strony Linkowanie zewnętrzne

Specyfikacja techniczna

Pliki PDF
Dodatkowe pliki PDF w postaci materiałów reklamowych - 72 dpi. Plik ten jest dołączany w formie zip z opcją ściągnięcia na urządzenie. Nie jest wyświetlany bezpośrednio w wydaniu.

Pliki Graficzne
Pliki graficzne w formacie JPG. Max rozdzielczość Full HD – 1920x1080. Rozmiar jednego zdjęcia nie powinien przekraczać 300 kB.

Pliki Audio
Format MP3, do 1 MB.

Pliki Video
Format MPEG4 . Max rozdzielczość HD ready - 1280×720, do 30 MB.

Wielkość plików – treści reklamowe o objętości większej niż 30 MB muszą być zatwierdzone do zamieszczenia przez redakcję. W przypadku plików video mogą one być streamowane tylko przez kanał YouTube.

UWAGA! Nie przyjmujemy plików w formacie flash! Materiały przygotowane w tej technologii muszą być skonwertowane do formatu video. Zalecamy również unikanie przekierowywania do stron internetowych przygotowanych z użyciem technologii flash.

W jednym wydaniu może znaleźć się max 20 dodatkowych plików multimedialnych (Pliki PDF, Pliki Graficzne, Pliki Audio oraz Pliki Video). Ograniczenie wynika z optymalizacji rozmiaru wydania mobilnego. Liczba linkowań (wewnętrzne/ zewnętrzne) jest nieograniczona.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij